Een teamuitje in Ede voelt anders dan een teamuitje in een bedrijfshotel. De stad heeft geen drukte maar wel karakter, en het Veluwse bos ligt letterlijk naast de deur. Dat maakt het makkelijk om in één dag van een creatieve sessie in de stad naar een actieve opdracht op de heide te schakelen — zonder halve dag reizen.
Een teamuitje in Ede voelt anders dan een teamuitje in een bedrijfshotel. De stad heeft geen drukte maar wel karakter, en het Veluwse bos ligt letterlijk naast de deur. Dat maakt het makkelijk om in één dag van een creatieve sessie in de stad naar een actieve opdracht op de heide te schakelen — zonder halve dag reizen.
Wij organiseren teamuitjes in Ede voor groepen vanaf 6 personen. Actief, creatief, culinair of een combinatie — we kiezen met je mee op basis van wie je team is.
Waarom een teamuitje in Ede?
Teams zijn niet uniform — in elke groep zit de sportieve, de creatieve, de voorzichtige en de doorduwer. Ede heeft genoeg variatie in activiteiten om iedereen mee te krijgen. Het Veluwse bos is er voor teams die buiten willen, het centrum en kazerneterrein voor teams die liever binnen een workshop of stadsspel doen. De compacte afstanden helpen: je zit niet de halve tijd in een busje. Dat betekent meer activiteit, meer gesprek en een kortere dag als dat beter uitkomt.
Wat voor teamuitjes kun je verwachten?
Denk aan een interactief stadsspel door het centrum langs de street-art-tunnels, een mountainbike-clinic in het bos, een creatieve workshop in een atelier of een culinaire sessie in het Smaakpark. Voor grotere teams: combinaties waarbij groepen parallel lopen en halverwege wisselen. Het actuele aanbod zie je op deze pagina — of vraag een offerte aan, dan kiezen we mee.
Wat een teamuitje via Uitjes in Holland kenmerkt: begeleiding is meegenomen, materialen zijn geregeld, en we denken mee over wat je team écht nodig heeft.
Teamuitje combineren met meer
Een teamuitje in Ede wordt sterker als je de dag afsluit met elkaar aan tafel. Boek een arrangement met activiteit + hapje en drankje op het kazerneterrein of in het centrum — dan zit de nabespreking er ontspannen in. Voor teams met kantoor in de buurt: halve dag activiteit in het bos, lunch op een terras aan het Oude Kerkplein, en iedereen is weer op tijd thuis. Geef je voorkeur aan in het offerteformulier — we stellen een passend programma voor.
Praktisch
Groepsgrootte: vanaf 6 personen. Ook grotere teams zijn welkom — we verdelen dan in groepjes of zetten parallelle activiteiten neer. Duur: dagdeel of hele dag. Bereikbaarheid: met de trein vanuit Utrecht, Arnhem, Amersfoort en Nijmegen zit je binnen een half uur bij station Ede-Wageningen. Met de auto: parkeerruimte rondom centrum en kazerneterrein is goed. Prijs: hangt af van type activiteit en groepsgrootte — vraag een vrijblijvende offerte aan voor een prijs op maat.
Plan jullie teamuitje in Ede
Vul het offerteformulier in en ontvang een vrijblijvende offerte op maat. We adviseren je graag over de beste keuze voor jouw team.
Vraag een vrijblijvende offerte aan →
Liever eerst verder kijken? Bekijk de andere uitjes in Ede, of ontdek wat er te doen is op het gebied van bedrijfsuitjes en groepsuitjes.