Een bedrijfsuitje in Raalte voelt anders dan een uitje in de stad. Je rijdt vanuit kantoor de A1 af, ziet de omgeving openen tot weilanden en lanen, en stapt twintig minuten later uit op een locatie waar geen telefoon afleidt en geen vergaderkamer wacht. Dat verschil bepaalt al de helft van de dag.
Een bedrijfsuitje in Raalte voelt anders dan een uitje in de stad. Je rijdt vanuit kantoor de A1 af, ziet de omgeving openen tot weilanden en lanen, en stapt twintig minuten later uit op een locatie waar geen telefoon afleidt en geen vergaderkamer wacht. Dat verschil bepaalt al de helft van de dag.
Wij organiseren bedrijfsuitjes in Raalte voor groepen vanaf 6 personen. Van een halve middag tot een volledige dag, van puur actief tot een combinatie met catering — jij geeft de richting aan, wij regelen het arrangement compleet.
Waarom een bedrijfsuitje in Raalte?
Raalte is voor bedrijven uit Zwolle, Deventer, Apeldoorn en de Randstad een logische keuze. De A1 ligt om de hoek, station Raalte heeft directe verbindingen, en parkeren is geen issue. Belangrijker: de omgeving werkt mee. Geen stadsrumoer, geen tijdverlies tussen locaties, en collega’s die binnen een uur in een andere modus zitten dan op kantoor. Dat is precies wat je wilt op een dag waarop het over meer moet gaan dan de dagelijkse to-do.
Wat voor bedrijfsuitjes kun je verwachten?
Het aanbod loopt van actieve activiteiten in het buitengebied tot creatieve sessies op een boerenerf en culinaire workshops in het centrum. Denk aan een teambuilding-spel door Salland, een kookworkshop als alternatief voor de gebruikelijke borrel, of een actieve opdracht waarbij collega’s elkaar van een andere kant zien. Bekijk hieronder het actuele aanbod, of laat ons in de offerte meedenken over wat past bij jullie team en doel van de dag.
Bedrijfsuitje combineren met meer
Voor bedrijven werkt een dagprogramma vaak het beste. Begin met een korte ontvangst en koffie, doe een activiteit van twee tot drie uur, en sluit af met een gezamenlijke lunch of borrel. Wij combineren activiteit en catering in één arrangement — zo houd je één aanspreekpunt en één rekening. Geef in het offerteformulier aan welke combinatie je in gedachten hebt; we werken het uit.
Praktisch
Raalte is bereikbaar via afslag 24 van de A1 en via station Raalte op de IJssellijn. De meeste bedrijfslocaties liggen op vijf tot vijftien minuten rijden vanaf het station. Groepsgrootte: vanaf 6 personen, geen hard maximum. Duur: van twee uur tot een volledige dag. Prijsindicatie: vanaf €16,50 per persoon voor de activiteit, hoger zodra catering of locatiehuur erbij komt — vraag een offerte op maat aan.
Plan jullie bedrijfsuitje in Raalte
Heb je een datum in gedachten of denk je nog vrij na over de invulling? In beide gevallen kunnen we mee. Vul het offerteformulier in en je ontvangt vrijblijvend een voorstel op maat. Wij denken mee over groepsindeling, programma en eventuele uitbreidingen.
Vraag een vrijblijvende offerte aan →
Liever nog rondkijken? Bekijk de andere uitjes in Raalte of de teamuitjes in Raalte en workshops in Raalte.