Bedrijfsuitje Nijmegen

Bedrijfsuitje in Nijmegen
Ben je verantwoordelijk voor het organiseren van het jaarlijkse teamuitje en zoek je een locatie die zowel sfeer als actie biedt? Welkom in Nijmegen! Of je nu een actief bedrijfsuitje in Nijmegen zoekt of een creatief programma voor een grote groep, deze stad is altijd een prachtig decor.
Een bedrijfsuitje in Nijmegen is de keuze als je een dag wilt die verder gaat dan een vergaderzaal met een spelletje erbij. Dit is een stad waar je collega’s ontvangt in een brouwerij in een vijftiende-eeuws klooster, waar een voormalige snoepfabriek nu vol zit met creatieve ondernemers, en waar je na afloop op de Grote Markt aanschuift alsof het altijd al zo hoorde. De afstanden zijn kort, de sfeer is direct — Nijmegen maakt het makkelijk.
Waarom een bedrijfsuitje in Nijmegen?
Nijmegen ligt centraal in Gelderland, op een knooppunt van de A73 en A325, met station Nijmegen op loopafstand van het centrum. Collega’s uit de Randstad, Brabant en Oost-Nederland komen hier zonder omwegen samen. De stad zelf is compact: alles speelt zich af binnen een kwartiertje lopen. Dat scheelt in logistiek — en het geeft ruimte voor wat telt: de activiteit, het team en de borrel erna. Het Honigcomplex en De Hemel zijn het soort locaties waar mensen ’s avonds thuis over vertellen.
Wat kun je verwachten?
Bij een bedrijfsuitje in Nijmegen kies je uit activiteiten die passen bij het doel van de dag. Een stadsspel dat je team langs het Valkhofpark en door de Benedenstad voert, een creatieve workshop in een atelier in het Honigcomplex, of een culinair programma met lokale producten. We stemmen het af op de grootte, de sfeer en de energie die je zoekt — van een rustige teamdag tot een vol programma van ochtend tot borrel.
Bedrijfsuitje combineren met meer
De kracht van Nijmegen zit in de overgangen. Start met ontvangst en koffie in De Hemel aan het Franseplaats — bier gebrouwen in eigen huis, koffie gebrand in eigen branderij — ga door naar de activiteit, en sluit af met een diner op de Grote Markt of een borrel aan de Waalkade. Wij leveren het complete arrangement in één offerte: activiteit, locatie, eten en drinken. Jij stuurt de uitnodiging, wij regelen de rest.
Praktisch
Groepsgrootte: vanaf 6 personen, schaalt door tot 100+. Duur: half- tot heledag-programma’s. Station Nijmegen ligt op vijf minuten lopen van het centrum. Parkeren kan bij Keizer Karelplein of parkeergarage Eiermarkt. Prijsindicatie: vanaf €16,50 per persoon.
Plan jullie bedrijfsuitje in Nijmegen
Kies een activiteit of laat ons meedenken over het volledige dagprogramma. We stellen een offerte op maat samen — vrijblijvend en zonder verplichtingen. Bekijk ook alle uitjes in Nijmegen of kijk bij een teamuitje in Nijmegen als je specifiek iets zoekt voor collega’s.